Darmowy Katalog Stron WWW

Google

GEOGRAFIA - NAUKA MAPY ON LINE, mapa swiata, szybka mapówka

http://www.mapki.org/
Naucz sie mapy szybko i sprawnie!!! mapówka mapa swiata mapy on line geografia

 


Podlinkuj stronę:

 


Strona przypisana jest do kategorii:

 

  1. Kategoria Edukacja i Nauka Podkategoria Geografia

Podlinkuj stronę:

 


Strona została dodana: 18:00, 29-09-2008
Ostatnia modyfikacja wpisu: 18:00, 29-09-2008

Promowane strony w katalogu


» Cognity szkolenie Access

Kurs Access cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób związanych z prowadzeniem projektów o zróżnicowanym zasięgu i rozmiarach. Program Access w prosty sposób pozwala na prowadzenie nie raz bardzo dużych baz danych, które dzięki temu programowi mogą być czytelne, przejrzyste i uporządkowane. Kurs Access udziela odpowiedzi na pytania jak nie pogubić się w wielu różnorodnych danych, jak się między nimi poruszać i jak je wprowadzać. Elementem szczególnie ułatwiającym pracę w Accessie jest możliwość stosowania różnego rodzaju szablonów w nim umieszczonych.

szczegóły


» Niszczarki HSM Securio

Biurowe niszczarki do papieru i do dokumentów HSM Securio - niemiecka solidność i jakość gratis. Zatem nic dziwnego, że niszczarki Securio to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Zapraszamy

szczegóły


» Czterej Pancerni

Witam wszystkich fanów wspaniałego serialu pt. : Czterej Pancerni i Pies. Chyba każdy z nas pamięta przygody załogi czołgu Rudy i psa Szarika? Jeśli nie, to najwyższy czas sobie to przypomnieć! Obszerna galeria zdjęć, cała masa ciekawostek oraz wszystkie 21 odcinków całkowicie za free! Serdecznie Zapraszam!

szczegóły


» BROMAZ - przecinarki taśmowe Bomar, piły Lenox, serwis Bomar, palniki Harris

Właściwy dobór piły taśmowej ma istotny wpływ na jakość i szybkość cięcia. Na naszej stronie internetowej można zaznajomić się z różnymi typami pił taśmowych Lenox, które są dedykowane do cięcia stali, metali kolorowych, stopów metali a także gumy i drewna. Posiadamy także całą gamę przecinarek taśmowych czeskiego producenta Bomar. Maszyny są podzielona na takie grupy jak przecinarki ręczne, grawitacyjne, półautomatyczne i automatyczne. W poszczególnych grupach znajduje się szczegółowy opis modeli maszyn ich parametry techniczne oraz zdjęcia. Na stronie w dziale przecinarki plazmowe przedstawiamy kilkanaście urządzeń produkcji Hypertherm, które cieszą dobrą opinią wśród użytkowników. Wszystkim oferowanym przez nas produktom zapewniamy pełna wsparcie serwisowe.

szczegóły


» Dezynsekcja Warszawa

Nie zależnie od tego z jakiej firmy Państwo skorzystacie należy wymagać od wykonawcy aby pozostawi protokół z przeprowadzonych zabiegów na którym bezwzględnie powinna być podana nazwa preparatu oraz jego substancja czynna a nie jedynie rachunek. Jest to bardzo ważne pod kątem Państwa bezpieczeństwa oraz ułatwi w przypadku reklamacji zastosować preparat o innej substancji czynnej, pozwoli to na unikniecie sytuacji w której stosowanie tego samego preparatu doprowadzi do uodpornienia się insektów. Uczulamy na to iż w ogólnodostępnych preparatach do zwalczania prusaków zawarta w większości przypadków jest ta sama substancja czynna różni się tylko jej stężenie, niestety używając takich preparatów możemy doprowadzić do sytuacji w której prusaki całkowicie uodpornią się na substancje.

szczegóły


» Rusztowania

Firma Polsprzęt jest największym dostawcą rusztowań na śląsku. 12 lat na rynku nauczyło nas, iż skutecznym nośnikiem reklamy jest usatysfakcjonowany klient, dlatego w wyniku połączenia ambicji, profesjonalizmu, umiejętność słuchania oraz dzięki znakomicie wyszkolonej kadrze myślimy iż nasza oferta spełni państwa oczekiwania. Oferujemy akcesoria do rusztowań, rusztowania Plettac, rusztowania Layher, rusztowania warszawskie, rusztowania jezdne, zsypy, szalunki ścienne, szalunki stropowe, kozły, siatki i plandeki, żabki klucze. Zajmujemy się również wypożyczalnią sprzętu budowlanego.

szczegóły

Darmowy Katalog Stron WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 779 msnbot: 0 bing: 105 yahoo: 13 netsprint: 6 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011